اطلاعیه مهم بیمه بیکاری مورخ 2 تیرماه 1399

اطلاعیه مهم بیمه بیکاری

قابل توجه متقاضیان بیمه بیکاری  که  در اواخر اسفند 98 و فروردین و اردیبهشت 99  ثبت نام بیمه بیکاری انجام داده اند و کد رهگیری دریافت کرده اند ( تاکید می گردد کد رهگیری دریافت کرده اند )  در صورتیکه  پیام ثبت شماره حساب و شماره شبا  برای آنان ارسال شده است به آدرس زیر  مراجعه و شماره حساب خود را ثبت نمایند .

https://bimebikari.mcls.gov.ir/

قبل از ثبت شماره حساب لطفا به نکات زیر دقت فرمایید .

1-  شماره حساب باید حتما مربوط به یکی از بانکهای دولتی مانند ملی ، رفاه ، ملت ، سپه ، صادرات و تجارت  باشد

2-  از درج شماره حساب بانکهای خصوصی مانند پارسیان و پاسارگاد خودداری نمایید .

3-  در صورتیکه برای شما پیامک ارسال نشده همچنان منتظر بمانید ارسال پیامک از سوی مراجع ذیصلاح پس از بررسی هویت و مدارک بیمه ای شما ارسال خواهد شد.

4-  پس از دریافت پیام  ؛  شماره حساب و شماره شبا خود را  در سامانه ثبت نمایید . در صورتیکه شماره حساب وشبا شما درست باشد صرفا پیام اطلاعات حساب شما ذخیره شد نمایش داده می شود .

5-  شماره حساب و شماره شبا باید برای یک حساب و حتما حتما حتما مربوط به خود شخص متقاضی باشد نه برای شخص دیگری .

6-  در مورد زمان پرداخت و مبلغ پرداخت ما هیچگونه اطلاعی نداریم لطفا منتظر باشید بقیه مراحل نیز از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد .

7-  در مورد تعداد ماههایی که  بیمه بیکاری شامل شما شده است هیچگونه اطلاعاتی نداریم آنچه مسلم است این است که صرفا مبلغی برای یک تا دو ماه به حساب شما واریز خواهد شد پس از آن درصورت ادامه بیمه بیکاری  روند کار از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد گردید .

8-   خواهمشند است از اشغال نمودن تلفنهای مرکز خودداری نمایید .

9-   مجددا تاکید می گردد در صورتیکه برای شما هنوز پیامک ارسال نشده است همچنان منتظر بمانید ، اینکه برای دوستان شما پیامک ارسال شده و برای شما نشده می تواند چند دلیل داشته باشد

1-9 – ممکن است گوشی شما خاموش باشد یا در زمان ارسال پیامک آنتن دهی نداشته باشد در این صورت کافی است  با مراجعه به سایت با وارد کردن شماره ملی و کد رهگیری خود بررسی نمایید  دریافت شماره حساب شما فعال شده یا خیر

2-9  ممکن است مدارک شما در حال بررسی باشد پس همچنان منتظر باشید هیچ  دلیل برای اینکه  برای همکار شما پیامک ارسال شده و برای شما نشده وجود ندارد  ضمنا نگران نباشید پرداخت به شکل یکپارچه و همزمان صورت خواهد گرفت .

10- در مورد مبلغ واریز شده ؛ اصلاح شماره حساب ؛ عدم واریز وجه تاریخ واریز بعدی  هیچگونه اطلاعی نداریم لطفا صبور باشید تا مراحل بعدی از طریق پیامک به اطلاع شما برسد .

در صورتیکه  سوال شما غیر از مطالب عنوان شده در بالا می باشد مراتب را از طریق  شماره واتزآپ 09900238148 ارسال و جواب را از همان طریق دریافت نمایید .

همه تلاش همکاران ما آن است که در کمترین زمان به سوالات شما دوستان پاسخ داده شود لیکن متاسفانه بدلیل  تعدد تلفنها و تماسهایی که بیشتر جواب آنها یا قبلا داده شده و یا در سامانه و در کانال وجود دارد  امکان خدمت رسانی بهتر از ما گرفته شده است

لذا عاجزانه تقاضا مندیم قبل از هر گونه تماسی لطفا  ابتدا مطالب  ذکر شده را  مطالعه فرمایید و در صورتیکه سوال شما بجز موارد فوق باشد از طریق ارسال پیام واتزآپ جواب خود را دریافت نمایید .

با تشکر

روابط عمومی مرکز مشاوره شغلی و کاریابی رادوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *